Polityka prywatności

Kto jest administratorem Twoich danych

Administratorem danych osobowych jest firma Milej Studio. Adres strony internetowej to: http://milejstudio.pl.

Jakie dane osobiste zbieramy i dlaczego je zbieramy

Formularze kontaktowe

Masz możliwość skontaktować się ze nami poprzez formularz kontaktowy umieszczony na stronie. Informacje przesłane za jego pośrednictwem są przez nas przechowywane na potrzeby obsługi klienta, w tym przygotowania oferty i realizacji zlecenia, przez nieokreślony czas, ale nie wykorzystujemy uzyskanych tak informacji w celach marketingowych. Wymagane w formularzu dane to: imię i nazwisko, adres email.

Osadzone treści z innych witryn

Artykuły na tej witrynie mogą zawierać osadzone treści (np. filmy, obrazki, artykuły itp.). Osadzone treści z innych witryn zachowują się analogicznie do tego, jakby użytkownik odwiedził bezpośrednio konkretną witrynę.

Te witryny mogą zbierać informacje o Tobie, używać ciasteczek, dołączać dodatkowe, zewnętrzne systemy śledzenia i monitorować Twoje interakcje z osadzonym materiałem, włączając w to śledzenie Twoich interakcji z osadzonym materiałem jeśli posiadasz konto i jesteś zalogowany w tamtej witrynie.

Analiza statystyk

Podczas Twojej wizyty na naszej stronie internetowej, automatycznie zbierane są dane dotyczące Twojej wizyty, np. Twój adres IP, nazwa domeny, typ przeglądarki, typ systemu operacyjnego, itp. Dane te zbierane są za pośrednictwem oprogramowania analitycznego Google Analytics.

Z kim dzielimy się danymi

Dane zbierane w trakcie wysyłania formularza będą wykorzystane wyłącznie w celu odpowiedzi na Twoje zapytanie.
Ze względu na konieczność zapobiegania wykonywania pewnych funkcji na stronie internetowej robotom internetowym, stosujemy mechanizm Google reCAPTCHA do sporadycznego badania, czy zachowania użytkowników naszej strony nie noszą znamion zachowań robotów. W takiej sytuacji możemy ujawnić Google LLC Twój adres IP.

Jak długo przechowujemy Twoje dane

Jeśli wyślesz do nas wiadomość poprzez formularz kontaktowy, to Twoje dane przekazane tą drogą są przez nas wykorzystywane w czasie koniecznym na odpowiedź na zapytanie, przygotowanie oferty lub realizację zlecenia.

Jakie masz prawa do swoich danych

Twoje dane osobowe będą przechowywane do momentu żądania ich usunięcia. Żądanie usunięcia danych skieruj do nas po przez wysłanie wiadomości mailowej na adres: kontakt@milejstudio.pl

Posiadasz prawo do żądania od administratora (nas) dostępu do danych osobowych, prawo do ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, prawo do cofnięcia zgody oraz prawo do przenoszenia danych. Masz również prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.

Gdzie przesyłamy dane

Twoje dane nie są przekazywane osobom i podmiotom trzecim.

Twoje dane kontaktowe

W kwestiach związanych z prywatnością danych możesz skontaktować się z Administratorem Twoich danych osobowych, drogą mailową: kontakt@milejstudio.pl

Informacje dodatkowe

Jak chronimy Twoje dane?

Firma Milej Studio uznaje prawo klientów do prywatności jako sprawę nadrzędną, zatem dane osobowe nie zostaną udostępnione osobom trzecim. Wszystkie dane osobowe przechowujemy i przetwarzamy w sposób zgodny z wymogami prawa polskiego i międzynarodowego, w zgodzie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych.